V roce 2015 se majitelé domu ve Štramberské ulici rozhodli pro realizaci dlouho plánované rekonstrukce. Ve výsledku byla původní stavba od základu přebudována a byly k ní přidány dvě přístavby. Celkem tak vzniklo devět velmi promyšlených studií – tedy obytných místností s vlastním sociálním zařízením i kuchyňským koutkem. 

Na místě původního dvora vznikly tři dlážděné terasy a byla postavena nová pergola pro všechny uživatele domu. Pergolou se plynule pokračuje do travnaté zahrady s původními ovocnými stromy a keři. Vše je obklopeno sousedními zahradami, čímž vzniklo klidné místo pro odpočinek a relaxaci.

Co se týká samotných interiérů, byly budovány s péčí ve vysokém standardu. Základním vybavením každého studia jsou nová plastová okna, kompletní koupelny s wc, základní kuchyňská linka s elektrickým dvouvařičem a koberce na podlahách. Nadstandardně pak byla do každého studia dodána vlastní měřidla spotřeby vody i elektřiny, detektory požáru, domácí telefony, internetové a TV přípojky. Některé místnosti pak navíc disponují komfortním podlahovým vytápěním, krbovými kamny či vlastním sklípkem, jiné zase byly vybaveny balkonky, venkovním grilem nebo za příplatek možností užívání klimatizace – tyto jedinečné vlastnosti naleznete v části ceny pronájmůu každého studia zvlášť.

Taktéž celkový provoz domu byl dopodrobna naplánován. Nová domovní kotelna je vybavena nejmodernějším systémem programování tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výkonu a byl umožněn její nízkonákladový provoz. V přízemí ve společných prostorách byla dále umístěna prádelna pro všechny obyvatele domu, aby byl ušetřen prostor v jednotlivých studiích a zároveň zachován komfort praní přímo v domě. Celý dům dále disponuje neobvyklou úrovní zabezpečení. Samotný přístup do domu je možný pomocí elektronického multifunkčního čipu, který je napojený na centrální bezpečnostní systém domu, a společné prostory jsou monitorovány kamerami. Také každé studio je vybaveno čidlem a lze jej tak samostatně zabezpečit proti vstupu neoprávněných osob dle pokynů koncového uživatele studia.

Dům v Dubči od svého postavení v roce 1925 dosud zůstává ve vlastnictví a péči jedné rodiny, což umožňuje neustálý progres v jeho modernizaci a zároveň zachovává tradiční domácí atmosféru. A toto pohodové prostředí nyní nabízíme k dlouhodobému bydlení i Vám.

Neváhejte nás kontaktovat

Domluvte si prohlídku ještě dnes